Izglītojošs seminārs studentiem par Boloņas procesu

20. janvāris, 2010

Semināru ciklā «Dzirdi. Domā. Dari» Latvijas Studentu apvienība organizē izglītojošu semināru studentiem par Boloņas procesu. Seminārs notiks 13. februārī Biznesa augstskolā «Turība» (Graudu ielā 68, Rīgā).

20.01.2010.

Boloņas process vistiešākajā veidā pēdējo desmit gadu laikā irietekmējis un noteikti vēl turpinās ietekmēt studentus. Šis – 2010.gads – ir ļoti nozīmīgs gads Boloņas procesam. Kad 1999. gadā Eiropasministri parakstīja Boloņas deklarāciju, tika noteikti arī mērķi, kasBoloņas procesam ir jāsasniedz līdz 2010. gadam. Šis gads ir pienācis,bet ir skaidrs, ka daudz kas no iecerētā tomēr nav paveikts.

Latvijas Studentu apvienība vēlas parādīt un paskaidrot studentiem,ko īsti šis Boloņas process nozīmē, kādi ir tā ieguvumi un iespējamiedraudi Latvijas studentiem.

Seminārs ir paredzēts ikvienam Latvijas studentam, kuram rūp savaizglītība un kopējā Latvijas augstākās izglītības attīstība un nākotne.Īpaši tiek aicināti Latvijas augstskolu studējošo pašpārvalžupārstāvji, jo informācija, ko iegūsiet seminārā, būs būtiska jūsudarbam savas augstskolas studentu pārstāvniecībā akadēmiskajosjautājumos.

Seminārā paredzēta Boloņas procesa simulācijas spēle, kāda līdz šim izspēlēta tikai Igaunijā.

Dalība seminārā – bez maksas. Pieteikšanās līdz 9. februārim, aizpildot pieteikuma anketu.

20. janvāris, 2010 plkst. 14:33