«SWEDBANK» SKOLU STRĪTBOLĀ ARĪ STUDENTU GRUPA

20. aprīlis, 2010

Latvijas skolu čempionāts ielu basketbolā šogad atkal iesāks ielu basketbola vasaras sezonu. Šīs ssacensības notiks jau septīto reizi. Šoreiz mūsu valsts skolu un augstskolu jaunatne tiek aicināta uz spēlēm Rīgā pie «Elkor Plaza». Pirmo reizi čempionāts norisināsies darba dienā – 19. maijā.

20.04.2010.

Pirmajos turnīros organizatori aicināja piedalīties tikai pamatskoluun vidusskolu audzēkņus. Ar laiku dalībnieku pulkam tika pievienotasarī koledžu komandas. Šajā gadā skolu strītbola rīkotāji ir izveidojušidivas jaunas grupas augstskolām jaunietēm un jauniešiem. Ja skoluieskaitē tiek noteiktas arī labākās skolas kopvērtējumā, tad augstskolugrupā būs tikai individuālais vērtējums. Tas ļaus studentiem no vienasaugstskolas un fakultātes pieteikt vairākas komandas. «Swedbank» skoluielu basketbola čempionāta rīkotāji cer uz augstāko mācību iestāžuaktivitāti, jo šī būs laba iespēja pozicionēt savu augstskolupotenciālo studentu vidū.

Sīkāka informācija šeit.

Pieteikuma anketa.