Īstais laiks veidot savu karjeru!

23. februāris, 2012

Pavasara semestris – īstais laiks veidot savu karjeru, meklējot prakses vai darba iespējas, plānojot, ko darīt vasarā un turpmākajā dzīvē. RTU sniedz atbalstu un 22. martā plkst. 10–17 Ķīpsalas izstāžu hallē rīko līdz šim lielāko pasākumu darba meklētājiem Latvijā – «RTU Karjeras diena 2012».

Pasākumā ikviens interesents varēs apmeklēt uzņēmumu stendus, komunicēt ar uzņēmumu pārstāvjiem par darba iespējām, nozari, darba tirgus situāciju kopumā, piedalīties lekcijās un uzzināt, kas jādara, lai darba tirgū būtu vispieprasītākais, piedalīties video treniņos, vērot diskusiju starp studentiem, RTU administrāciju un amatpersonām.

Atzīmē savā kalendārā 22. martu kā aizņemtu un gatavojies šim pasākumam jau laicīgi, mēneša garumā piedaloties RTU Karjeras centra rīkotajos konkursos un aktivitātes sociālajos tīklos un fakultātes, esi aktīvs un saņem balvas. Esi pirmais, kas apmeklē http://rtu.lv/karjerasdiena un publicē pirmo tvītu @KarjerasCentrs!

RTU Karjeras centrs

23. februāris, 2012 plkst. 10:00