30. novembris, 2009
.
.
.

27. novembrī SEB Studentu Basketbola līgā (SEB SBL) notika trīs spēles. Vienā no tām RTU basketbolisti ar 123:74 sagrāva Rīgas Ekonomikas augstskolas komandu. Uzvarētāju rindās ar 47 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām izcēlās Gatis Gargažins.

30.11.2009.

RTU komanda pie savu pretinieku graušanas ķērās jau pirmajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 36:24. Arī mača turpinājumā REA basketbolistiem neatradās īpašu pretargumentu, lai varētu cerēt uz sev labvēlīgu iznākumu. Rezultātā – iespaidīgs zaudējums ar 74:123. RTU spēlētājs Gatis Gargažins laukumā pavadīja vairāk laika, nekā jebkurš cits šīs spēles dalībnieks – 39 minūtes. Šajā laikā viņš paspēja realizēt 13 no 21 pustālā metiena, piecus no desmit tālmetieniem, sešus no septiņiem soda metieniem, savākt 15 atlēkušo bumbu, kā arī atdot četras rezultatīvas piespēles. Ar double – double izcēlās vēl viens RTU spēlētājs – Kristaps Dārgais, kura kontā 14 punktu un 15 atlēkušās bumbas. REA rindās jau atkal rezultatīvākais bija Kari Merisalu ar 23 punktiem.

Latvijas Universitātes izlase spēkojās ar Banku augstskolu. Jau pirmajā puslaikā LU iekrāja nelielu pārsvaru, ar kuru pietiktai lai uzvarētu – 100:93. Universitātes komandā ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Laksa, bet BA rindās ar 32 punktiem izcēlās Artūrs Melnieks.

Rīgas Stradiņa universitātes komanda atzīstami turējās pretī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai, tomēr bija spiesta piekāpties ar 57:69. RSU galvenais vilcējspēks bija Ģirts Lediņš ar 24 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām. LSPA izlasē pa 14 punktiem guva Valts Dambergs un Guntars Strāķis, Dambergam bez tam arī 11 atlēkušo bumbu.

Informatīvi SEB SBL sacensības atbalsta inbox.lv. Jau tradicionāli Latvijas Nacionālajā sporta portālā www.sportacentrs.com ir speciāla sadaļa, kura veltīta SEB Studentu Basketbola Līgas spēlēm. Sīkāka informācija pieejama www.sbl.lv.

30. novembris, 2009 plkst. 11:13