«ResearchSlam» pirmā atlases kārta maģistrantiem

9. aprīlis, 2013

Ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 16 Kaļķu ielā 1, Mazajā zālē, norisināsies konkursa «ResearchSlam» pirmā atlases kārta, kurā par iekļūšanu fināla sacensībās sacentīsies 12 maģistranti, pārstāvot Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Latvijas Mākslas akadēmiju.

Konkurss «ResearchSlam» tiek organizēts otro reizi, taču pirmoreiz tajā tika aicināti piedalīties ar citu augstskolu studenti.  Konkursa mērķis ir atklāt, kādus pētījumus un zinātnisko darbu veic maģistranti un doktoranti Latvijas augstskolās, parādot, ka studijas un pētniecības darbs var būt interesants un aizraujošs.

Atlaseskārtā maģistranti stāstīs ne tikai par saviem maģistra darba tematiem, bet arī par maģistrantūras studiju procesu kopumā, un kāpēc tieši viņu izvēlētās studiju programmas ir visinteresantākās.

Maģistrantu uzstāšanās secība Maģistrantu uzstāšanās secība

Katramdalībniekam tiks dotas 10 minūtes uz skatuves, lai sevi parādītu un šādā veidā iegūtu pēc iespējas vairāk skatītāju simpātijas, kas tiks noteiktas, mērot skatītāju ovāciju skaļumu decibelos. Otru punktu daļu veidos žūrijas komisija, kuras sastāvā ir:

• Zinātnes koordinācijas un informācijas nodaļas vadītāja E. Ločmele;
  • Studentu parlamenta Studiju nodaļas vadītājs K. Salenieks;
  • konkursa «ResearchSlam 2012» laureāts S. Dejus;
  • Latvijas Studentu apvienības prezidents M. Dubickis.

Trīsmaģistranti, kuri iegūs visvairāk punktu, iekļūs fināla kārtā, kurā ar savām prezentācijām uzstāsies vēlreiz, cenšoties pārliecināt žūrijas komisiju. Tās sastāvā konkursa finālā strādās arī uzņēmumu pārstāvji.

Atlaseskārtas var apmeklēt ikviens interesents. Nākamā atlases kārta doktorantiem notiks 25. aprīlī Kaļķu ielā 1, Mazajā zālē, plkst.16.

Fināla sacensības notiks 16. maijā «Birojnīcā» Dzirnavu ielā 84k–2 (Berga Bazārā).

Vairāk par konkursu

Sekojiet: www.facebook.com/ResearchSlam