Renault Rīgas Tehniskajai universitātei dāvinās automašīnu

7. janvāris, 2010

Lai pilnveidotu studentu prakses iespējas un studiju materiāli tehnisko bāzi, otrdien, 12. janvārī, Renault dāvās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Autotransporta institūtam jaunu automašīnu Renault Laguna II kopā ar mūsdienīgiem materiāltehniskiem uzskates un mācību līdzekļiem – datorizētu automašīnas ierīču diagnostikas iekārtu, vairākus atsevišķus Renault automašīnu mezglus – dzinēju, ātrumkārbu, stūres sistēmu, turbīnas, katalizatorus u. c.

07.01.2010.

Rīgas Tehniskās universitātes mācībspēki un studenti ir priecīgi paršādu dāvinājumu. «Jo īpaši šodienas ekonomiskajos apstākļos, kadaugstākajai izglītībai krasi samazināts finansējums, gan studenti, ganmācībspēki atzinīgi novērtē Renault ieguldījumuLatvijas inženieru izglītības pilnveidošanā. Prieks, ka Latvijasuzņēmēji izrāda iniciatīvu un piedāvā atbalstīt Autotransportainstitūtu. Uzskatu, ka tas vērtējams ļoti pozitīvi – uzņēmēji saprot,ka līdzās valsts dotācijai universitātei konkurētspējīgas izglītībasnodrošināšanai nepieciešams arī komersantu atbalsts. Jo kvalitatīvākusinženierus mēs sagatavosim, jo lielāku pienesumu tie nākotnē sniegstautsaimniecībai un palielinās pašu uzņēmumu peļņas iespējas,» atzīstRTU Transporta un mašīnzinību fakultātes Autotransporta institūtavadītājs Gundars Liberts.

Mūsdienu auto industrija ir uzskatāma par vienu no tehnoloģiskāprogresa flagmaņiem visā pasaulē. Jau krietnu laiku vienkāršosmehāniskos risinājumus automašīnās ir nomainījuši moderni procesori,kas vada, reģistrē un kontrolē automašīnas darbību. Lai tos apkalpotu,ir vajadzīgi attiecīgu izglītību guvuši autotransporta speciālisti, kasapmācīti, izmantojot mūsdienīgu mācību materiāltehnisko bāzi.

RTU un Renault aicina interesentus piedalīties Renaultdāvinājumam veltītajā pasākumā 2010. gada 12. janvārī RTU Transporta unmašīnzinību fakultātē, Ezermalas ielā 6 plkst. 12. Pasākuma ietvarosnotiks preses konference un svinīga auto nodošana universitātei.

Viesu ērtībām Renault dīleri Latvijā nodrošinās transportunokļūšanai pasākuma norises vietā. Transporta atiešanas laiks un vieta– plkst.11.15 no RTU centrālās ēkas Kaļķu ielā 1.

Auto ražotājs Renault ir pazīstams ar moderniem,inovatīviem un videi draudzīgiem risinājumiem automašīnu būvē.Organizējot darbību starptautiskajā tirgū, Renault sniedz atbalstumācību iestādēm, kuras izglīto jaunos autotransporta speciālistus.

Lūdzam iepriekš apstiprināt savu dalību pasākumā, zvanot pa tālruni 26328286 vai rakstot uz e-pastu .

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi