Intervijas ar RTU mācībspēkiem, pētniekiem un darbiniekiem

28. augusts, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskā bibliotēka ir uzsākusi jaunu projektu – Intervijas ar RTU mācībspēkiem, pētniekiem un darbiniekiem.

Bibliotēku apmeklē ārkārtīgi interesanti cilvēki un mēs vēlamies dalīties ar jums atziņās, domās, atklāsmēs, ko saņemam ikdienā. Cilvēki, kuri saistījuši savu dzīvi ar Rīgas Tehnisko universitāti, labprāt dalās savās zināšanās un pasaules uztverē ar studentiem un kolēģiem. RTU Zinātniskā bibliotēka ir pateicīga par atsaucību kādu izrādījuši mācībspēki, pētnieki un darbinieki.

Aicinām šī projekta saturā iesaistīties arī mūsu studentus. Iesakiet savus pasniedzējus, kuru intervijas labprāt lasītu.

Mūsu pirmo interviju ar RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Tēlotājmākslas katedras pasniedzēju, docenti Silviju Meškoni varat izlasīt šeit.

28. augusts, 2013 plkst. 16:30