Internetā notiek balsošana par «ResearchSlam 2018» septīto finālistu

13. februāris, 2018

Otrdien, 13. februārī, sākas jauno zinātnieku konkursa «ResearchSlam 2018» interneta balsošana, kurā tiks noskaidrots septītais finālists. Visi interesenti ir aicināti atbalstīt savu favorītu konkursa Youtube kanālā.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, pēdējā atlases kārta norit interneta vidē, kur skatītāji no 13. līdz 21. februāra plkst. 14.00 var nobalsot par savu favorītu, spiežot like konkursa Youtube kanālā ievietotajiem dalībnieku uzstāšanās video. Balsošana notiek par tiem konkursa dalībniekiem, kuri neikļuva finālā iepriekšējās atlases kārtās. Finālam tiks virzīts dalībnieks ar visaugstāko like skaitu balsošanas perioda beigās.

Seši «ResearchSlam 2018» finālisti spraigās cīņās, cenšoties iekarot žūrijas un skatītāju simpātijas, tika noskaidroti jau notikušajās klātienes atlases kārtās literāri muzikālajā klubā «Četri balti krekli». Tie ir: RTU doktorants Pauls Irbins, RTU doktorante Māra Pudāne, RTU doktorants Ēvalds Urtāns, Latvijas Universitātes (LU) doktorants Ingus Pērkons, LU doktorante Inga Retiķe un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) doktorante Guna Ringa-Karahona. Viņi un vēl septītais interneta balsojumā izvēlētais jaunais zinātnieks 14. martā konkursa finālā sacentīsies par galvenajām balvām – vienreizējām stipendijām, ko nodrošina «Swedbank» AS un AS «Exigen Services Latvia» .

Sagatavot dalībniekus veiksmīgākai dalībai finālā palīdzēs Oskars Priede no «RunasKursi.lv», nodrošinot visiem finālistiem uzstāšanās mākslas treniņus pirms izšķirošās cīņas. Tas ļaus finālistiem uzlabot savas zinātnes komunikācijas prasmes, jo arī finālā ar savu stāstījumu būs jāpārliecina gan žūrija, gan skatītāji.

Interneta balsošanas rezultāti tiks fiksēti 21. februārī plkst. 14.00.

Vairāk informācijas par konkursu un tā dalībniekiem meklē mājaslapā. Skatītāju ērtībai esam izveidojuši arī atsevišķu video sarakstu mūsu Youtube kanālā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. februāris, 2018 plkst. 16:30