Interesenti aicināti apmeklēt vieslekciju par publisko runu

8. novembris

Trešdien, 21. novembrī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes 115. telpā, Ķīpsalas ielā 6 notiks vieslekcija «Publiskā runa no citas puses». Vieslekciju vadīs prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede un Valmieras drāmas teātra aktieris Kārlis Arnolds Avots.

Vislekciju organizē RTU Karjeras centrs sadarbībā ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes studiju programmas «Uzņēmējdarbība un vadīšana» 4. kursa studentiem.

Vieslekcijas dalībnieki tiks iepazīstināti ar publiskās runas gatavošanu, atbrīvošanās veidiem, ķermeņa valodu un improvizāciju. Lekciju papildinās praktiskā daļa, kurā būs iespēja apgūt ķermeņa atbrīvošanas paņēmienus, balss nostādīšanu un artikulācijas uzlabošanu.

Pieteikšanās vieslekcijai notiek, aizpildot anketu.

Universitāte

Raksta autors