Nordea izsludina konkursu uz 10 apmaksātām studentu vasaras prakses vietām

18. maijs, 2010

Nordea banka izsludina konkursu studentiem uz 10 vasaras prakses vietām dažādās bankas struktūrvienībās. Praksē pavadīto darba laiku Nordea banka apmaksā, un tās ilgums ir sākot no 1 līdz pat 3 mēnešiem. Studentiem jāpiesakās līdz 28. maijam.

18.05.2010.

Nordea bankas Personāla vadības departamenta vadītājaViktorija Veisa: «Arī šogad vasarā mēs aicinām pie sevis enerģiskus unzinātkārus studentus, kas savu pirmo darba pieredzi vēlas iegūtlielākajā Ziemeļeiropas bankā. Praktikanti ir pilntiesīgi mūsu komandasdarbinieki, tādēļ atlases kārtā vērtēsim ne tikai zināšanas, bet arīmotivāciju, ieinteresētību un iniciatīvu.»

Nordea bankas prakses programmā pēdējo gadu laikāpiedalījušies jau vairāk kā simts Latvijas studentu. Arī šogad janvārītika izsludināta ziemas prakse, kurā vairāk kā 100 studentu konkurencē12 studenti uzsāka praksi bankā.

Aicinām iepazīties arī ar Nordea ziemas prakses praktikanta,Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studijunodaļas 3. kursa studenta, Sabiedrisko attiecību departamentapraktikanta Jāņa Komarovska pieredzi – Tviterī.

Par pieteikšanos

Uz vasaras prakses vietām aicinām jauniešus, kuri vēlas iegūtpieredzi šādos bankas departamentos – Sabiedrisko attiecībudepartamentā, Kredītu administrācijas nodaļā, Kredītu analīzes daļā,Produktu un pakalpojumu attīstības daļā, Privātpersonu parādu atgūšanasun restrukturizācijas nodaļā, Korporatīvajā departamentā, Sekretariātā,Pārdošanas daļā.

Jauniešiem tiek dota iespēja iegūt ne tikai praktisku pieredzi sevinteresējošā profesijā, bet arī iepazīt citu bankas departamentudarbību. Prakses laikā Nordea nodrošina darbinieku apmācības,pieredzējušu un pretimnākošu prakses vadītāju, kā arī valstī noteiktominimālo atalgojumu un skaidri definē prakses uzdevumus un kritērijusto izvērtēšanai. Prakses ilgums ir līdz pat trīs mēnešiem. Praksesvietas tiek nodrošinātas Nordea mājā, K. Valdemāra ielā 62, Rīgā.

Pieteikšanās konkursam norit līdz 28. maijam. Dalībai konkursā jāiesūta motivācijas vēstule un CV ar norādi par vēlamo prakses vietu. Detalizētāka informācija atrodama un pieteikšanās notiek Nordea mājāslapā.Piemērotākie kandidāti tiks uzaicināti uz interviju ar personālavadības departamenta pārstāvi un potenciālo prakses vadītāju. 10atbilstošākie pretendenti varēs sākt praksi jau jūnijā.

Nordea Latvija

18. maijs, 2010 plkst. 13:37