NASDAQ OMX Riga aicina studentus piedalīties konkursā

2. marts, 2009

Fondu birža NASDAQ OMX Riga izsludina konkursu par labāko bakalaura vai maģistra darbu, kas saistīts ar Latvijas un  ai Baltijas vērtspapīru tirgu.

02.03.2009.

Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas augstskolu studentu interesi parvērtspapīru tirgu un tā piedāvātajām iespējām investoriem unuzņēmumiem.

Konkursa dalībnieki tiek aicināti iesniegt 2008. gada pēdējāceturksnī un 2009. gadā aizstāvētos bakalaura un maģistra darbusekonomikas nozarē, kas saistīti ar Latvijas un/vai Baltijas vērtspapīrutirgu. Konkursā var pieteikt darbus gan latviešu, gan angļu valodā,kuri ir saņēmuši augstskolas vērtējumu ne zemāku par septiņiem punktiemun nav iepriekš iesniegti Baltijas valstu biržu organizētajoskonkursos. Konkursa uzvarētājs saņems NASDAQ OMX Riga atzinības rakstu un naudas balvu EUR 500 pēc nodokļu nomaksas.

Bakalaura un maģistra darbus konkursam var iesniegt līdz 2009. gada 10. septembrim. Konkursa rezultātu paziņošana un uzvarētāja apbalvošana plānota 2009.gada decembrī. Vērtēšanas komisijā tiks iekļauti NASDAQ OMX Riga un vadošo Latvijas augstskolu pārstāvji, kā arī vērtspapīru nozares profesionāļi.

Lai piedalītos konkursā, studentiem NASDAQ OMX Rigasekretariātā, Vaļņu ielā 1, Rīgā, jāiesniedz 1 bakalaura vai maģistradarba papīra kopija kvalitatīvā datorizdrukā un darba elektroniskāversija (CD vai Flash), kā arī jāiesniedz papildus informācija, kurā norādīts:

•     autora vārds, uzvārds
  •     e-pasta adrese
  •     tālruņa numurs
  •     dzīvesvietas adrese
  •     augstskola
  •     darba vadītāja vārds, uzvārds un kontaktinformācija (e-pasts un tālruņa nr.).

Sīkāka informācija par konkursu atrodama NASDAQ OMX Riga mājaslapā, sadaļā «Par mums».

Papildu informācija:
Anda Zvīgule,