IBM aicina studentus pārbaudīt prasmes biznesa konsultāciju konkursā

21. marts, 2012

Pasaules vadošā IT korporācija IBM aicina biznesa, ekonomikas, IT un datorzinību studentus piedalīties IT konsultantu konkursā Business Run 2012. Konkurss jau divas reizes ir norisinājies Lietuvā un ir guvis lielu atsaucību Lietuvas studentu vidū. Šogad pirmo reizi konkursā tiek aicināti piedalīties studenti no visām trim Baltijas valstīm.

IBM piedāvā konkursa dalībniekiem izmēģināt profesionālu biznesa procesu analītiķu un informācijas sistēmu arhitektu darba specifiku, pārbaudot savas zināšanas un prasmes, risinot IBM Baltic Delivery Centre konsultantu sagatavotos uzdevumus.

«Ņemot vērā to, ka pagājušajā gadā konkursam Lietuvā pieteicās ļoti liels studentu skaits, kuri gribēja uzzināt, ko nozīmē biznesa konsultantu ikdienas darbs, mēs nolēmām šogad paplašināt konkursa dalībnieku skaitu, uzaicinot kaimiņus no Latvijas un Igaunijas», stāsta Andrejs Kislovskis, IBM Baltic Delivery Centre vadītājs. «Mēs uzskatām, ka šī gada Business Run 2012 sacensības būs vēl aizraujošākas, jo šoreiz dalībnieki sacentīsies par titulu Best Business Consultant in the Baltic States».

Konkursa dalībniekiem vajadzēs risināt sarežģītus uzdevumus, saistītus ar analītisko un stratēģisko domāšanu, sinhronizētu darbu grupās un teorijas piemērošanu praksē. Komandām, kas piedalīsies konkursā, vajadzēs analizēt hipotētiska biznesa procesus, identificēt problēmas un piedāvāt to risinājumus. Uzdevumi būs jārisina angļu valodā un jāizpilda noteiktā laika posmā.

Labāko projektu autori tiks uzaicināti uz fināla pasākumu, kas norisināsies 18. maijā Rīgā un kura laikā tiks paziņoti un ar vērtīgām balvām apsveikti konkursa uzvarētāji.

Lai piedalītos konkursā Business Run 2012, līdz 30. martam jāreģistrē 3-4 cilvēku komanda, rakstot uz e-pastu m.com, un līdz aprīļa beigām jāatrisina IBM darbinieku sagatavotie uzdevumi.

Plašāka informācija par konkursu.

Papildu informācija par IBM.

21. marts, 2012 plkst. 15:45