«Gaudeamus» Rīgā koncertēs kopā ar Vašingtonas Universitātes kori

19. marts, 2010

Pirmdien, 22. martā plkst. 19 Rīgā Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā koncertēs RTU vīru koris «Gaudeamus»  un Vašingtonas Universitātes (VU) koncertkoris no Sietlas, ASV.

19.03.2010.

RTU vīru koris «Gaudeamus» Ivara Cinkusa vadībā  koncertā piedalīsies ar īpašu programmu, kurš nule kā ar plašu koncertu atzīmēja savu piecdesmito dzimšanas dienu.

VU jauktais koris neapšaubāmi ir ierindojams starp labākajiem universitāšu koriem ASV. Šī gada martā koris savu diriģentu Džizeles Uaiersas (Wyers) un Džefrija Bēra (Boers) vadībā ar koncertiem apceļo Somiju, Igauniju un Latviju.

Koncerta programmā viesu izpildījumā skanēs baltiešu un amerikāņu mūsdienu kora mūzika.

Rīgas apmeklējuma laikā kori un diriģentus uz Rīgas pili viesos ir aicinājis arī Valsts prezidents Valdis Zatlers  ar kundzi Lilitu.

Kora interese par Baltijas reģionu un tā mūziku nav nejauša, jo VU ir viena no retajām augstskolām Savienotajās valstīs, kur var izglītoties Baltu kultūrā un valodās, kā arī universitāte glabā lielāko Baltijas kora mūzikas krātuvi Amerikā, kuras kurators ir tieši Džefrijs Bērs.

Ieeja bez maksas!
Informācija pa tālr.: 29119001, 22012335,