Exigen Services Latvia izsludina ikgadējo konkursu IT studentiem: 1000 latu stipendija

28. augusts, 2013

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Exigen Services Latvia sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu izsludina ikgadējo stipendiju konkursu informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studentiem ar mērķi atbalstīt daudzsološākos topošos IT speciālistus un veicināt viņu profesionālo izaugsmi.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas piecas stipendijas 1000 LVL vērtībā, kas tiks izmaksātas pakāpeniski 10 mēnešu laikā no 2013. gada septembra līdz 2014. gada jūnijam. Stipendijas tiks piešķirtas motivētākajiem studentiem ar labākajām sekmēm iepriekšējā studiju periodā.

Stipendiju konkursā var pieteikties RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes un Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes Informācijas tehnoloģiju studiju programmas bakalaura līmeņa 2.–4. kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti ar labām un teicamām sekmēm.

Lai piedalītos stipendiju konkursā, pretendentiem līdz 13. septembrim savā augstskolā ir jāiesniedz pieteikums, sekmju izraksts no pēdējā studiju semestra ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi, CV un motivācijas vēstule stipendijas saņemšanai.

Plašāka informācija par stipendiju konkursu mājaslapā, kā arī RTU Attīstības fonda un dalībaugstskolu mājaslapās.

28. augusts, 2013 plkst. 15:21