Ievēlēta jauna Studentu parlamenta valde

22. aprīlis, 2010

Trešdien, 21. aprīlī, norisinājās RTU Studentu parlamenta valdes, prezidenta un Revīzijas komisijas kandidātu vēlēšanas – par prezidentu atkārtoti ievēlēts līdzšinējais Studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps, par viceprezidenti – Una Vorma, savukārt valdē notikušas nelielas izmaiņas.

22.04.2010.  Skatīt galeriju

sp_veleshanas.jpgJauni nodaļu vadītāji ievēlēti Studentu parlamenta Studiju nodaļai un Sporta nodaļai, kā arī jauns vadītājs ir arī Revīzijas komisijai. Pārējo nodaļu vadītāji amatos ievēlēti atkārtoti.

Jaunais Studentu parlamenta valdes sastāvs ir šāds: Finanšu un administratīvo lietu nodaļas vadītājs – Aleksandrs Pliska (DITF SP); Studiju nodaļas vadītāja – Gunita Kuļikovska (APF SP, līdz šim Studiju nodaļas vadītājas pienākumus veica Zane Skreija); Zinātnes nodaļas vadītāja – Viktorija Klimko (DITF SP);
Pašpārvalžu koordinēšanas nodaļas vadītāja – Una Vorma (IEVF SP); Sociālo lietu nodaļas vadītājs – Juris Barkāns (BF SP); Sporta nodaļas vadītājs – Jānis Kārklītis (BF SP, līdz šim Sporta nodaļas vadītāja pienākumus veica Dmitrijs Šarovs); Ārējo sakaru nodaļas vadītājs – Juris Iljins (TMF SP); Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja – Eva Skujiņa (IEVF SP); Kultūras nodaļas vadītājs – Verners Martinovs (TMF SP). Revīzijas komisijas vadītājs – Aigars Maģītis (TMF SP, līdz šim Revīzijas komisijas vadītāja pienākumus veica Līga Indriksone).

Studentu parlamenta valdes kopsapulcē, kuras laikā notika vēlēšanas, uzrunu studentiem teica un atzinības rakstus aktīvākajiem Studentu parlamenta biedriem pasniedza RTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts.

RTU Informācijas centrs

22. aprīlis, 2010 plkst. 12:01