Ievēlēta jauna RTU Studentu parlamenta valde

30. aprīlis, 2011

Piektdien, 29. aprīlī, Rīgas Tehniskajā universitātē astoņu stundu garā vēlēšanu sēdē tika ievēlēta jaunā RTU Studentu parlamenta valde.

Uz deviņiem SP nodaļu vadītāju amatiem un prezidenta amatu kandidēja 13 studenti. Par jauno RTU SP prezidentu kļuva Juris Iljins (attēlā), RTU Transporta un mašīnbūves fakultātes 4. kursa students. Par viceprezidentu tika izvirzīts un ievēlēts Kaspars Purmalietis.

Jauns nodaļu vadītājs tika ievēlēts Finanšu un administratīvo lietu nodaļā, sīvā cīņā Kultūras nodaļā, Pašpārvalžu koordinēšanas nodaļā, Sabiedrisko attiecību nodaļā, Sociālo lietu nodaļā un Zinātnes nodaļā. Amatus saglabāja Ārējo sakaru, Sporta un Studiju nodaļas vadītāji.

Jaunā RTU SP prezidenta komandas sastāvs:

• viceprezidents un Ārējo sakaru nodaļas vadītājs – Kaspars Purmalietis (IEVF SP);
  • Finanšu un administratīvo lietu nodaļas vadītāja – Anete Aramina (IEVF SP);
  • Kultūras nodaļas vadītājs – Ieva Gudina (MLĶF SP);
  • Pašpārvalžu koordinēšanas nodaļas vadītāja – Līva Asere (EEF SP);
  • Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja – Danuta Jasmane (IEVF SP);
  • Sporta nodaļas vadītājs – Jānis Kārklītis (BF SP);
  • Sociālo lietu nodaļas vadītāja – Baiba Cine (EEF SP);
  • Studiju nodaļas vadītāja – Gunita Kuļikovska (APF SP);
  • Zinātnes nodaļas vadītāja – Arita Krēsliņa (MLĶF SP).

SP kopsapulcē uzrunu studentiem un veiksmi jaunajai valdei vēlēja RTU rektors Leonīds Ribickis.

SP valdes vēlēšanas notiek katru gadu aprīļa RTU SP kopsapulces laikā.

Studentu parlaments

30. aprīlis, 2011 plkst. 10:42