Iespēja studentiem iepazīties ar VARAM darbu

22. februāris, 2011

Latvijas Vides zinātnes studentu apvienība (LVZSA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) š. g. 28. februārī plkst. 14.30 ministrijas konferenču zālē Rīgā, Peldu ielā 25 organizē studentiem iespēju iepazīties ar VARAM struktūru, darbiniekiem, ikdienas darbu, kā arī ar vides politikas dokumentu veidošanas procesu.

Tikšanās tiek organizēta kā VARAM atvērto durvju diena, kur ministrijas pārstāvji pastāstīs par sevi, savu ikdienu ministrijā, veicamajiem uzdevumiem un politikas dokumentu plānošanas, izstrādes un ieviešanas procesu. Pasākuma mērķis ir studentiem parādīt VARAM kā viņu potenciālo darba vietu nākotnē, kā arī ieinteresēt iesaistīties politikas plānošanas dokumentu attīstībā.

LVZSA uzsver, ka studentiem šāda pieredze būs ļoti noderīga, jo parādīs, ka VARAM nav nepieejama vienkāršajam studentam, bet gan ka tā ir vieta, kurā pie atsaucīgiem cilvēkiem iespējams vērsties dažādu ar vides likumdošanu saistītu jautājumu gadījumā.

Pasākuma programma:

• Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas struktūra.
  • Ministrijas darbs ikdienā – kādi ir tās uzdevumi, kas ir tās darbinieki.
  • Jauniešu iespējas iesaistīties ministrijas darbā.
  • Kā notiek vides politikas dokumentu veidošana. Māris Klismets, Politikas koordinācijas departamenta direktors
  • Vides aizsardzības politikas attīstība. Rolands Bebris, Vides aizsardzības departamenta direktors
  • Klimata un atjaunojamo energoresursu politikas attīstība. Klimata politikas un tehnoloģiju departaments
  • Vides zinātnes un izglītības aktualitātes. No GMO brīvu teritoriju veidošanās pašvaldībās un bioloģiskās daudzveidības saglabāšana. Eriks Leitis, Dabas aizsardzības departamenta Sugu un biotopu aizsardzības nodaļas vecākais konsultants
  • Dabas aizsardzības politikas attīstība. Daiga Vilkaste, Dabas aizsardzības departamenta direktore

Pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 25. februārim, rakstot uz e-pastu .

22. februāris, 2011 plkst. 12:29