Iespēja pieteikties studiju priekšmetam «Tēla dizains»

20. februāris, 2013

2013. gada pavasara semestrī RTU Tālākizglītības nodaļa piedāvā iespēju jebkuram interesentam bez maksas apgūt studiju priekšmetu 2 KP apjomā «Tēla dizains». Lektore – Mg. sc. ing. Inga Beikule.

Studiju priekšmetā būs iespēja iegūt plašu informāciju par modes stiliem, zināšanas par tēla struktūru un tā veidošanu (individuālais, radošais tēls), apgūt harmoniska tēla veidošanas pamatprincipus. Kursa saturā iekļauti tērpa kompozīcijas pamati, optisko ilūziju lietojums figūras korekcijai un garderobes veidošanai. Kursa nobeigumā darbs – tēla veidošana, vizualizācija un prezentēšana. Notiks diskusijas par aktualitātēm modē un laikmetīgiem ideāltipiem.

Studiju kursa tēmas
    •    Modes stilu apskats (pamatstili, vēsturiskie, ento stili, firmu un ielu stili)
    •    Tēls, identitāte, asociatīvais tēls
    •    Modes foto tēli
    •    Harmoniska tēla veidošana
    •    Tērpa kompozīcijas pamatprincipi
    •    Optiskās ilūzijas un to lietojums tēla dizainā
    •    Figūras analīze un korekcija

Mācību forma: lekcijas, PowerPoint prezentācijas, patstāvīgie darbi, diskusijas

Metodiskie materiāi sagatavoti balstoties uz lektores maģistra darbā izstrādātās metodes,  K. Bogomolova imidža skolas semināru u. c. materiāliem.

Pēc studiju priekšmeta sekmīgas apgūšanas tiks izsniegta RTU Tālākizglītības apliecība.

Nodarbības notiks 8 nedēļas – no 4. marta līdz 23. aprīlim katru otrdienu no plkst. 16.30 līdz 19.50, Āzenes ielā 16–206. auditorijā.

Piesakies, izmantojot šo saiti: http://ej.uz/yhen

Pieteikšanās līdz 2013. gada 28. februārim, vietu skaits ir ierobežots, iespēja piedalīties nodarbībās būs garantēta pirmajiem 30 pieteikumu iesniedzējiem.

RTU Tālākizglītības nodaļas piedāvātās iespējas www.rtu.lv/talakizglitiba

Papildu informācija:

20. februāris, 2013 plkst. 16:26