Iespēja pieteikties AS «Grindeks» stipendijām

5. maijs, 2009

AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» izsludina stipendiju konkursus studentiem un skolotājiem, kā arī atbalsta prēmiju konkursu mācību iestādēm.

05.05.2009.

AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam», kas jauceturto gadu atbalsta zinātnes attīstību un veicina speciālistuizaugsmi un izglītošanu inženierzinātnēs, dabas zinātnēs, farmācijā unmedicīnā, izsludina stipendiju un atbalsta prēmiju konkursus2009./2010. mācību gadam.

Tiek izsludināti sekojoši stipendiju konkursi:

Stipendiju konkurss koledžu, vidējās profesionālās un vidējās izglītības iestāžu dabaszinātņu mācību spēkiem.

Stipendiju konkurss bakalaura, profesionālo studiju programmustudentiem (sākot ar otro studiju gadu), maģistrantiem un doktorantiem.Fonds izsludinājis 10 stipendijas 150 LVL (viens simts piecdesmit latu)apmērā, stipendijas studentiem tiek piešķirtas 12 mēnešus. Bakalaura unprofesionālo studiju programmu studentiem, maģistrantiem undoktorantiem stipendijas Fonds piešķir sekojošās specialitātēs:farmācija, bioloģiski aktīvo vielu pētniecība, ķīmijas tehnoloģija,analītiskā ķīmija, mikrobioloģija, vides inženierzinātnes, videsaizsardzība un ekspertīze, medicīna.

Stipendiju piešķiršana tiek organizēta sadarbībā ar Latvijasaugstskolām. Pretendentus stipendiju saņemšanai izvirza augstskolas,iesniedzot Fonda komisijai pasniedzēju sagatavotu pretendentu sarakstuar pamatojumu līdz 30. septembrim.

Tiek izsludināts atbalsta prēmiju konkurss augstskolām, koledžām, vidējās profesionālās un vidējās izglītības iestādēm.

Šogad konkursa kārtībā sešas (6) atbalsta prēmijas – 5 000 LVLapmērā (kopā 30 000 LVL) tiks piešķirtas vidējās izglītības iestādēm undivas (2) atbalsta prēmijas – 5 000 LVL apmērā (kopā 10 000 LVL)augstskolām, koledžām, vidējām profesionālām izglītības iestādēm.

Pieteikties atbalsta prēmijas saņemšanai var no 1. maija līdz 30. septembrim.

Sīkāku informāciju par konkursa noteikumiem un pieteikšanās kārtībuiespējams iegūt AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» mājaslapā.

Pieteikums konkursiem jānosūta pa pastu ar norādi AS «Grindeks» fonds«Zinātnes un izglītības atbalstam» līdz 2009. gada 30. septembrim,Krustpils ielā 53, LV-1057, Rīgā.

AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» dibināts2006. gada februārī un tā mērķis ir atbalstīt zinātnes attīstību unveicināt speciālistu izaugsmi un izglītošanu inženierzinātnēs, dabaszinātnēs, farmācijā un medicīnā. AS «Grindeks» fonds atbalstadabaszinātņu nozares jaunos speciālistus, piešķir atbalsta prēmijas unstipendijas ne tikai studentiem un zinātniekiem, bet arī izglītībasiestādēm un mācībspēkiem.

No dibināšanas sākuma 2006. gadā, AS «Grindeks» fonda «Zinātnes unizglītības atbalstam» piešķirto ziedojumu summa studentiem,mācībspēkiem, mācību iestādēm, zinātniekiem un nevalstiskajāmorganizācijām ir gandrīz  225 000 LVL.

AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» ir viens nolielākajiem privātajiem fondiem Latvijā, kas atbalsta izglītībasnozari.

Papildu informācija:
AS «Grindeks» fonda «Zinātnes un izglītības atbalstam»
Atbildīgā sekretāre Dace Šaitere
Tālr.: 67083484; 26446655