«ERASMUS» stipendijas mācībspēkiem un administratīvajam personālam

30. augusts, 2010

Aicinām RTU mācībspēkus pieteikties «Erasmus» stipendijām, kas nodrošina iespēju īstenot mācībspēku apmaiņas braucienus uz RTU partneraugstskolām!

30.08.2010.

Prioritāte tiek dota aktivitātēm:

• kas nodrošina, ka vieslektora ieguldījums būs neatņemama partneraugstskolas studiju programmas daļa;
  • kuras īstenojot tiks radīti jauni mācību materiāli;
  • kas tiks izmantotas, lai nostiprinātu esošos un sagatavotu jaunus fakultāšu sadarbības projektus.

2010./2011. studiju gadā plānotie apmaiņas braucieni jāīsteno līdz 2011. gada 30. septembrim.
Prioritāte tiks dota tiem, kas līdz šim vēl nav saņēmuši «Erasmus» stipendiju. Apmaiņas brauciena minimālais ilgums ir viena nedēļa, vieslekciju minimālais apjoms – piecas mācību stundas.
«Erasmus» partneraugstskolu saraksts: www.rtu.lv/erasmus.

***

Aicinām RTU mācībspēkus un administratīvā personāla pārstāvjus pieteikties «Erasmus» stipendijām, kas nodrošina iespēju īstenot personāla pieredzes apmaiņas braucienus uz ārzemju augstskolām vai uzņēmumiem!

Apmaiņas brauciena minimālais ilgums ir viena nedēļa.

Interesentus lūdzam pieteikties RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā Kaļķu ielā 1, 302. telpā līdz š. g. 1. oktobrim! Piesakoties jāiesniedz ielūgums no uzņemošās augstskolas vai uzņēmuma.

Informācija pa tālr. 67089055, 29449770, .

30. augusts, 2010 plkst. 10:22