Iepazīstinās ar «EIT Food» biznesa atbalsta programmām starptautisku pārtikas inovāciju attīstībai

16. februāris, 2022
Ar mērķi virzīties uz veselīgāku, uzticamāku un ilgtspējīgāku pārtikas sistēmu «EIT Food» pastāvīgi atbalsta Eiropas uzņēmējus, palīdzot tiem radīt inovatīvus risinājumus globāliem izaicinājumiem pārtikas un lauksaimniecības nozarēs. Foto: pixabay.com

17. un 24. februārī notiks tiešsaistes info sesijas par biznesa atbalsta programmām pārtikas un lauksaimniecības nozarēs. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra inovāciju un koprades kontaktpunkts «EIT Food Hub Latvia» aicina jaunuzņēmumus, novatorus un pētniekus izmantot starptautiskus atbalsta instrumentus uzņēmējdarbības un inovāciju attīstībai pārtikas un lauksaimniecības nozarēs. Līdz 28. februārim atvērta pieteikšanās vadošajās «EIT Food» biznesa atbalsta programmās.

Interesenti aicināti vebināriem reģistrēties šeit.

Ar mērķi virzīties uz veselīgāku, uzticamāku un ilgtspējīgāku pārtikas sistēmu «EIT Food» pastāvīgi atbalsta Eiropas uzņēmējus, palīdzot tiem radīt inovatīvus risinājumus globāliem izaicinājumiem pārtikas un lauksaimniecības nozarēs. Līdz 28. februārim atvērta pieteikšanās trim nozīmīgākajām «EIT Food» biznesa atbalsta programmām – «Seedbed Incubator», «EIT Food Accelerator Network» un «RisingFoodStars». Tās pielāgotas dažādām uzņēmējdarbības attīstības stadijām – topošajiem uzņēmējiem, jaunuzņēmumiem un inovatīviem tehnoloģiju uzņēmumiem, kuriem jau ir sava klientu bāze vai pilotprojekts. Uzzināt par atlases kritērijiem un pieteikties atbalsta programmām.

17. un 24. februārī plkst. 15.00 pēc Latvijas laika interesenti aicināti pievienoties informatīviem vebināriem, lai iegūtu plašāku informāciju gan par «EIT Food», gan par katru biznesa atbalsta programmu atsevišķi un saņemtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem. Organizatori iepazīstinās ar būtiskākajiem aspektiem un pieteikšanās nosacījumiem, tā palīdzot izvēlēties sev piemērotāko atbalsta instrumentu. Tāpat tiks prezentētas atbalsta programmas, kurām pieteikšanās tiks atvērta drīzumā.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar tā vadītāju Alinu Dolmati –

RTU zināšanu un inovāciju kopienai «EIT Food» pievienojās 2019. gadā, iegūstot tiesības Latvijā veidot inovāciju un koprades kontaktpunktu «EIT Food Hub Latvia».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

16. februāris, 2022 plkst. 10:34