«Ielāčo RTU» 1. septmebrī un laimē iPad!

5. augusts, 2011

Sveiciens RTU 1. kursa studentiem mācību gadu uzsākot! Vai jūtat, cik strauji tuvojas mācību gada sākums? Tad atceries, ka 1. un 2. septmebris ir laiks, lai «Ielāčotu RTU»!

1. septembrī plkst. 13 Ķīpsalā (kolonādē starp ETF, MLĶF, BF un dienesta viesnīcu) notiks tradicionālā tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes vadību un fakultāšu dekāniem. Pēc tam jaunie studenti aicināti uz tikšanos ar savas fakultātes vadību un mācībspēkiem.

1. septembrī pirms svinīgās atklāšanas jau no plkst. 11 RTU Studentu parlaments (SP) aicina studentus ieskandināt svētkus atpūtas stūrītī pie Studentu parlamenta biroja Āzenes ielā 22, lai iebaudītu tēju un nofotografētos ar SP talismanu – lāci. No 11.00 līdz 13.00 ikvienam pirmkursniekam, ienākot SP birojā un pierakstoties SP aktualitātēm, būs iespēja piedalīties ISIC loterijā, kurā tiks izlozēts iPad. SP stendā būs iespēja iegādāties nepieciešamās lietas mācību gadu uzsākot – RTU plānotājus un citas lietas. Vakarā pēc plkst. 19 Tevi gaida mierīga un patīkama ballīte pie Kolonādes kopā ar Studentu parlamentu, SP lāci un patīkamu mūziku, lai kopā ielāčotu jaunajā mācību gadā.

2. septembra rītā no plkst. 12 RTU Studentu parlamenta birojā nāc uz brokastīm un uzzini par savām ārpus studiju iespējām un aktivitātēm RTU. Plkst. 14 tiks dots starts RTU Fotoorientēšanai, lai jautrā gaisotnē iepazītu  Ķīpsalu un RTU.

Papildu informāciju vari uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem www.rtusp.lv, ortus.lv , twitter.com/rtusp, rakstot e-pastu uz un zvanot uz numuru 26113110.

Student, izmanto savas iespējas, piedalies, esi aktīvs, esi informēts un laimē balvas! Nāc un «Ielāčo RTU» 1.–2. septembrī kopā ar RTU SP!

RTU Studentu parlaments

5. augusts, 2011 plkst. 11:11