DOCOMOMO Ziemeļvalstu un Baltijas valstu darba grupu vadītāju sanāksme

14. septembris, 2011

No 15. līdz 17. septembrim RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību organizē DOCOMOMO (Starptautiskā modernisma pieminekļu dokumentācijas centra) Ziemeļvalstu un Baltijas valstu darba grupu vadītāju sanāksmi Rīgā. Sanāksmē piedalīsies DOCOMOMO Zviedrija vadītājs profesors Claes Caldenby, DOCOMOMO Islande vadītājs Olafur Mathiesen, DOCOMOMO Somija vadītājs profesors Timo Tuomi, DOCOMOMO Dānija vadītājs profesors Ola Wedebrunn, DOCOMOMO Lietuva vadītāja Marija Dremaite, DOCOMOMO Latvija vadītāja Sandra Treija un profesors Jānis Krastiņš.

Darba kārtībā iekļauti vairāki punkti, kas skar DOCOMOMO sagatavoto projektu pieteikumu rezultātu izvērtēšanu un jaunu pieteikumu sagatavošanu un finansējuma piesaisti to realizēšanai no Ziemeļvalstu Kultūras punkta un citiem iespējamajiem finansu avotiem dokumentācijas centra dalībvalstīs.

Timo Tuomi ziņos par gatavošanos  DOCOMOMO 12. konferencei, kas nākamā gada augustā plānota Espoo, Somijā.

Dalībnieki apspriedīs idejas iespējamajiem nākotnes sadarbības projektiem, sastādīs nākamā gada aktivitāšu un notikumu plānu un diskutēs par centra ilgtermiņa attīstības stratēģiju. Programmā iekļauta arī iepazīšanās ar Vecrīgas arhitektūru, Rīgas jūgendstilu, dzīvojamajiem mikrorajoniem un pēdējos gados tapušajiem arhitektūras objektiem.

14. septembris, 2011 plkst. 12:31