«Bodensee Summer School 2010»

21. aprīlis, 2010

21.04.2010.

No 3. līdz 27. augustam Konstances universitātē notiks vasaras skola «Bodensee Summer School 2010», kuras laikā dalībniekiem tiks piedāvāti intensīvie vācu valodas kursi dažādiem zināšanu līmeņiem un plaša kultūras programma.

Vasaras programma galvenokārt ir orientēta uz topošajiem Starptautiskās Bodenzē augstskolas studentiem, taču piedalīties var arī citi interesenti. Starptautiskās Bodenzē augstskolā ir apvienojušās vairākas Vācijas, Lihtenšteinas, Austrijas un Šveices augstskolas.

Vasaras skolas dalībnieki varēs apmeklēt vācu valodas kursu nodarbības. Kursi tiek piedāvāti gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar  priekšzināšanām. Programmā iekļautas dažādas lekcijas par kultūru, vēsturi, mākslu, politiku, ekskursijas pa Bodenzē apkārtni.

Par dalību kursos studenti var saņemt 6 kredītpunktus (ECTS).

Dalības maksa kursos un kultūras pasākumos ir 250 eiro. Dzīvošanas un uzturēšanās izdevumi sastāda apmēram 300 eiro.

Pieteikties dalībai vasaras skolā var līdz 30. aprīlim.

Sīkāku informāciju var iegūt, sūtot e-pastu uz adresi:
, vai mājaslapā.

Raksta pielikumi