BEST-Riga aicina pieteikties apmācību treniņam

10. aprīlis, 2012

Lai attīstītu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu sociālās prasmes un veicinātu jauniešu konkurētspēju darba tirgū, BEST-Riga aicina studentus piedalīties projektā «Students šodien, līderis jau rīt».

BEST-Riga aicina studentus pieteikties vienas dienas apmācību treniņam par tēmu – pasākumu  (projektu) organizēšana un vadīšana, kas notiks šā gada 14. aprīlī plkst. 10 Rīgas jauniešu centra «Kaņieris» telpās (Kaņiera iela 15, 2. stāvs). Izmantojot neformālas mācīšanās metodes, pieredzējuši treneri mācīs izprast līdera lomu un to, kā organizēt komandas darbu un veicināt kopējo komandas izaugsmi. Vietu skaits ir ierobežots – apmācību treniņā varēs piedalīties 25 studenti.

Lai pieteiktos, uz u.lv līdz 12. aprīlim sūti motivācijas vēstuli, kāpēc tieši Tev jāpiedalās šajās apmācībās. Rezultātu paziņošana līdz 13. aprīlim.

BEST-Riga ir viena no BEST (Board of European Students of Techology) organizācijas grupām. BEST apvieno 91 tehnisko universitāti 30 Eiropas valstīs. Lai tiktu popularizēta tehniskā izglītība Eiropā, BEST rīko kursus, inženieru sacensības, izglītības simpozijus un citus pasākumus.

Projekts «Šodien students, līderis jau rīt!» tiek rīkots ar Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa «Eiropas teritoriālā sadarbība» Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007.–2013. gadam projekta «Youth Space» atbalstu.

RTU  BEST-Riga

10. aprīlis, 2012 plkst. 13:26