«BEST-Riga» aicina piedalīties pētjumā

13. maijs, 2011

RTU studentu organizācija BEST-Riga aicina Jūs būt atsaucīgiem un piedalīties pētījumā «Par karjeras izglītību un profesionālo motivāciju Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes nozarē» no 2011. gada 16. maija līdz 27. maijam, aizpildot uz RTU e-pastu izsūtītās elektroniskās aptaujas anketas.

Pētījuma mērķis ir izvērtēt esošo situāciju augstākās un profesionālās izglītības iestādēs, kuras sagatavo speciālistus darbam Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumos.

Aptaujā piedalās profesionālās izglītības iestāžu skolotāji un audzēkņi, augstākās izglītības iestāžu mācību spēki un studenti, uzņēmumu vadītāji un pārstāvji. Tiks nodrošināta aptaujā iegūtās informācijas konfidencialitāte un aptaujā iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Pētījumu veic Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija un Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskajā universitātē aptauju nodrošina RTU studentu organizācija BEST-Riga. Pētījumu atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija un AS «Severstaļlat».

Nepalieciet malā un piedalieties pētījumā!

RTU BEST-Riga

13. maijs, 2011 plkst. 13:28