Gustava Magnela vārdā nosauktās zinātniskās prēmijas konkurss

23. septembris, 2010

Līdz 1. oktobrim var iesniegt pieteikumus Gustava Magnela vārdā nosauktās zinātniskās prēmijas konkursā.

23.09.2010.

Gustava Magnela vārdā nosauktās zinātniskās prēmijas konkurss tika izveidots, lai veicinātu zinātnisko pētniecību, kas tiek izmantota celtniecībā. Konkursā var piedalīties tehnisko nozaru studenti un pētnieki no visām Eiropas Savienības valstīm, kas ir saistīti ar universitātēm, pētījumu centriem, militārajām akadēmijām vai citām lielām valsts pārvaldes institūcijām Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Konkursam iesniegtajiem darbiem ir jābūt viena pētnieka darbiem, kas saistīti ar civilo inženieriju un/vai celtniecību un SECO darbību. Tiem jābūt praktiski pielietojamiem un aizstāvētiem doktora tēžu veidā laika posmā no 2006. gada 1. janvāra līdz 2009. gada 31. decembrim.

Konkurss tiek organizēts reizi četros gados un tā balvas apjoms ir 10 000 EUR.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2010. gada 1. oktobris.

Darbi jāiesniedz: SECO, rue d’Arlon 53, 1040, Brisele, Beļģija.

Plašāka informācija SECO mājaslapā.

23. septembris, 2010 plkst. 8:56