Notiks «GreenMetric» seminārs par augstskolu lomu un atbildību Latvijas ilgtspējas veicināšanā

2. oktobris, 2018

Piektdien, 5. oktobrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskās bibliotēkas Senāta zālē, Paula Valdena ielā 5 no plkst. 9.30 līdz 15.00 notiks «GreenMetric» seminārs «Augstskolu loma un atbildība Latvijas ilgtspējas veicināšanā».

Šāds seminārs augstskolu administrāciju pārstāvjiem Latvijā notiks pirmo reizi, un organizatori cer, ka tas būs pamats universitāšu un augstskolu savstarpējai ilgtermiņa sadarbībai vides aizsardzības jautājumos.

Seminārā gaidīti būs Latvijas universitāšu un augstskolu pārstāvji, kā arī vides pārvaldnieki, kuri uzņēmumos uzrauga enerģijas patēriņu, veic patēriņa un citu piesārņojošo darbību monitoringu un izstrādā aktivitātes, lai mazinātu ietekmi uz vidi un vides aizsardzības entuziasti, kuriem rūp vides aizsardzība un efektīva resursu plānošana augstākās izglītības iestādēs un kuri ir gatavi dalīties pieredzē un ģenerēt jaunas idejas veicamo pasākumu īstenošanai.

Seminārā uzstāsies «GreenMetric» reitinga priekšsēdētāja no Indonēzijas Universitātes profesore Riri Fitri Sari un reitinga eksperte Dr. Baiduri Widanarko. Abas referentes skaidros reitinga indikatorus un sniegs padomus, kā iespējams uzlabot augstskolu rādītājus. Universitāšu un augstskolu pārstāvji stāstīs par vides pārvaldības sistēmu ieviešanu, kā arī runās par praktiskiem risinājumiem, kā mazināt ietekmi uz vidi augstskolās.

Lai reģistrētos dalībai seminārā, interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa.

Semināra programma.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments