Fotoorientēšanās sacensības ar afterparty pie i/c «Olympia»

26. augusts, 2009

3. septembrī plkst. 17 sāksies RTU Studentu parlamenta un i/c «Olympia» rīkotās «Fotoorientēšanās sacensības ar afterparty», kas paredzētas RTU studentiem. Ja vasarā nebija iespēja satikties ar kursabiedriem, ja tikko esi sācis studijas kādā no Latvijas augstskolām vai vienkārši vēlies atkal satikt pazīstamos – noteikti piedalies!

26.08.2009.

Pasākums risināsies i/c «Olympia» atvērtajā autostāvvietā, jau plkst. 17 ir iespēja piedalīties fotoorientēšanās sacensībās pa Ķīpsalas teritoriju. Tās paredzētas gan lietpratējiem, gan tādiem, kuri nekad tādās nav piedalījušies. Jāņem vērā, ka būs nepieciešams fotoaparāts.

Pasākuma otrā daļa sāksies ar i/c «Olympia» pārstāvja draudzīgo uzrunu tieši RTU studentiem. Mūzika, ko nodrošinās DJ un pēc tam arī grupa «Borowa MC», uzturēs jautru gaisotni piedaloties dažādās aktivitātēs un arī konkursos, kuros būs iespēja iegūt pārsteiguma balvas no i/c «Olympia». Izveicību varēs pārbaudīt augsto virvju piedāvātajās atrakcijās – rāpjoties pa dažādiem stiprinājumiem un virvēm. Kulmināciju nodrošinās i/c «Olympia» mini sacensību skrējiens, kura laikā pa vienam varēs doties meklēt konkrētas lietas, preču cenas vai citu informāciju.

Ap plkst. 19 ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja izpildīt pazīstamas latviešu dziesmas karaoke veidā, bet tuvojoties pasākuma beigām tiks apbalvoti fotoorientēšanās sacensību un i/c «Olympia» skrējiena dalībnieki.

Pēc pasākuma – ja Tev pietiks enerģijas būs iespēja izdejoties klubā «Essential».

Studentu parlaments

Raksta pielikumi