Fotokonkurss «5 min līdz sesijai»

27. maijs, 2010

«Īsts students arī pēdējo brīdi atstāj uz pēdējo brīdi.»

27.05.2010.

Sesijas sākumu gaidi kā pasaules galu un tikai to pieminot vien jau  tirpas skrien pār kauliem? Vai arī gluži otrādi – «vēl laika kā jūra», un gan jau visu vēl var paspēt? Piedalies Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentu pašpārvaldes (MLĶF SP) rīkotajā fotokonkursā un parādi, kā Tu gatavojies pavasara sesijai!

Noķer mirkli, kā tavs kursa bierds, kojinieks, draugs vai arī Tu pats gatavojies pavasara sesijai (vai gluži pretēji – izbaudi saulaino laiku) un līdz 9. jūnijam sūti savu radošo un izdomas pilno fotogrāfiju uz e-pastu
m.

Nenokavē! Tev atliek iesūtīt tikai 1 foto, lai tiktu pie vērtīgajām balvām no fotosalona «J. Vītiņš un kompanjoni»: dāvanu kartēm Ls 5, Ls 10 vai Ls 15 vērtībā!

Visas iesūtītās fotogrāfijas tiks izstādītas MLĶF fakultātes telpās un ievietotas fakultātes pašpārvaldes mājaslapā.

MLĶF SP

27. maijs, 2010 plkst. 11:46