RTU sāksies sagatavošanas kursi fizikā un matemātikā

15. janvāris, 2018
Foto: pixabay.com

Lai palīdzētu sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un veiksmīgām studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), vidusskolēni aicināti pieteikties sagatavošanas kursiem. Rīgā notiks sagatavošanas kursi matemātikā un fizikā, bet RTU Daugavpils filiālē – fizikā.

Kursu dalībniekiem būs iespēja atkārtot vidusskolas mācību saturu konkrētā priekšmetā un strādāt ar kvalitatīviem starptautisku projektu izdales materiāliem.

Fizikas kursi Rīgā notiks divās grupās – sestdienās divas reizes mēnesī no plkst. 10.00 līdz 14.00, sākums 3. februārī, un otrdienās no plkst. 17.00 līdz 19.50, kursu sākums 6. februārī.

Arī matemātikas kursi Rīgā norisināsies divās grupās – sestdienās divas reizes mēnesī no plkst. 12.30 līdz 16.30, sākums 10. februārī, un pirmdienās no plkst. 17.00 līdz 19.50, sākums 5. februārī.

Sagatavošanas kursi fizikā Daugavpils filiālē notiks sestdienās no plkst. 12.30 līdz 16.30, sākums 27. janvārī.

Lai kļūtu par kursu dalībnieku, jāaizpilda pieteikuma anketa jāsamaksā kursu dalības maksa.

Vairāk par sagatavošanas kursiem Rīgā.

Vairāk par sagatavošanas kursiem RTU Daugavpils filiālē.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. janvāris, 2018 plkst. 15:51