ETF notiks vieslekcija par ciparu televīzijas ieviešanu Latvijā

8. marts, 2010

Otrdien, 9. martā, plkst. 14.30 Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā, SIA «Lattelekom» pārstāvis Andris Stepītis uzstāsies ar vieslekciju par ciparu televīzijas ieviešanu Latvijā.

08.03.2010.

Kā pastāstīja pasākuma organizatori, lekcija būs piemērota plašaitehniskai auditorijai, tās laikā varēs uzzināt detaļas par ciparutelevīzijas pakalpojuma ieviešanu Latvijā un tās īpatnībām, kā arī būsiespējams uzdot jautājumus «Lattelekom» pārstāvim..

Latvijas nacionālo TV kanālu pāreja uz apraidi tikai ciparu formātānotiks sekojošos datumos: LTV 7 (1. marts 2010. g. visā Latvijasteritorijā); LTV1 un LNT (1. aprīlis 2010. g. Rīgā un 70 km ap Rīgu, 1.jūnijs 2010. g. pārējā Latvijas teritorijā); TV3 (nav sniedzisinformāciju par to, vai un kad viņi plāno pāriet uz zemes apraidiciparu formātā); reģionālās un vietējās televīzijas šobrīd izstrādānākotnes sadarbības modeli.

RTU Informācijas centrs

8. marts, 2010 plkst. 11:25