E-kursu vadības sistēmas Moodle izmantošanas apmācība

6. oktobris, 2010

Kursi ir izveidoti kā tālākizglītības (pedagogu kvalifikācijas celšanas) komerckursi. Tos īsteno RTU Studiju daļas Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar RTU Informācijas tehnoloģiju dienestu un Inženierekonomikas un vadības fakultāti.

06.10.2010.

Pieteikšanās termiņš: šā gada 8. novembris.

Kursu norises laiks: šā gada 11.–12. novembris

Kursu ilgums: 2 darba dienas pa 8 stundām katrā. Kopā 16 stundas.

Pieteikšanās kārtība: Katram kursu dalībniekam nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapu (RTU mājaslapā, Studijas sadaļā Tālākizglītība ) un nodot to personīgi RTU Studiju daļas Tālākizglītības nodaļā Kaļķu ielā 1–208. kabinetā vai atsūtīt elektroniski (), klāt pievienojot pases kopiju un pēdējās iegūtās izglītības diploma kopiju.

Kontaktpersona:
Ita Gunne (tālr.: 67089439; e-pasts: ).

Kursu maksa: Ls 145,20  (ar PVN), kurā ir iekļauti arī izdales materiāli.

Kursu apguvi apliecinošs dokuments: pēc sekmīgas kursu apguves klausītāji saņemts RTU Tālākizglītības apliecību un sertifikātu, kas ir atzīts dokuments skolotāju un mācībspēku kvalifikācijas celšanai.

Detalizētāku informāciju varat iegūt šeit.

RTU Tālākizglītības nodaļa

6. oktobris, 2010 plkst. 17:17