Dž. Pērkinsa grāmatas «Ekonomiskā slepkavas grēksūdze» atvēršanas svētki

22. janvāris, 2010

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu klubs aicina uz Džona Pērkinsa grāmatas «Ekonomiskā slepkavas grēksūdze» («Confessions Of An Economic Hitman») atvēršanas svētkiem, kas notiks 28. janvārī plkst. 18 Kaļķu ielā 1, Mazajā zālē.

22.01.2010.

Dž. Pērkinss ir sarakstījis piecas grāmatas par vietējām kultūrām,ekoloģiski stabilām tehnoloģijām; bijis mācībspēks universitātēs unmācību centros četros kontinentos; dibinājis vairākas lielasnekomerciālas organizācijas un bijis to direktoru padomes loceklis.

Grāmata «Ekonomiskā slepkavas grēksūdze» klajā laista apgādā«Kontinents», tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizainu veidojis KristiānsŠics.

«Ekonomiskie slepkavas (ES) ir ārkārtīgi labi apmaksātiprofesionāļi. Viņu amatu nosaukumus ir patīkami dzirdēt. Viņi staigā pa«General Electric», «Nike», «General Motors», «Wal–Mart» un daudzu citupasaules korporāciju gaiteņiem. Viņi izmanto manipulācijas ar finanšuatskaitēm, vēlēšanu rezultātu viltošanu, kukuļošanu, izspiešanu, seksuun slepkavības. Viņu spēle ir sena kā pasaule...,» teikts grāmatasanotācijā.

Atvēršanas svētkos piedalīsies RTU Rīgas Biznesa skolas direktorsJānis Grēviņš, RTU IEVF studiju programmas «Inovācijas unuzņēmējdarbība» maģistrants Oskars Priede, Rīgas Stradiņa universitātes(RSU) Eiropas studiju fakultātes politiskās ekonomikas lektors JānisBērziņš, RSU bakalaura studiju programmas «Starptautiskās attiecības»students Artūrs Sviridovs, žurnālisti Lato Lapsa un Imants Liepiņš, RTUStudentu kluba direktore Asja Visocka, apgāda «Kontinents» reklāmas unmārketinga nodaļas vadītāja Ieva Drozdova.

22. janvāris, 2010 plkst. 10:43