Dizaina Tehnoloģiju institūts piedalīsies izstādē «Baltic Fashion & Textile Riga»

24. aprīlis, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts (DTI) piedalīsies izstādē «Baltic Fashion & Textile Riga 2019», kas no 26. līdz 28. aprīlim notiks starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Izstādē būs iespējams novērtēt RTU DTI profesionālo studiju programmas «Materiālu tehnoloģijas un dizains» apģērbu dizaina specializācijas studentu darbus no piecām šajā pavasarī tapušajām kolekcijām - Ramonas Krūkles «Another struggle», Kristīnes Zariņas «Liedagā», Līvas Kreiles un Annijas Grūbes «Rītausma», Martas Cimdiņas un Nadīnas Pogas «collision», kā aī Alīnes Skarules  kolekciju bez nosaukuma. Topošie dizaineri tērpus demonstrēs izstādes modes skatē, bet ekspozīcijā būs iespēja klātienē aplūkot pašus tērpus, kā arī aksesuārus, kas tapuši DTI nodarbībās.

Profesionālo studiju programmas «Apģērbu un tekstila tehnoloģijas» studente Natālija Jermolajeva pastāstīs par studijām RTU un par savu zīmolu OWA.

Papildu informācija par izstādi

RTU Sabiedrisko attiecību departaments