DITF zinātniskā sanāksme «Datorizācija, intelekts, tehnoloģijas, formalizācija»

2. decembris, 2010

Trešdien, 8. decembrī, plkst. 16.15 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 512. auditorijā, Meža ielā 1, notiks modeļvadāmiem domēniem veltīta zinātniska sanāksme «Datorizācija, intelekts, tehnoloģijas, formalizācija».

02.12.2010.

Zinātniskais seminārs tiek rīkots sakarā ar ASV izdevniecībā «IGI Global» izdošanai sagatavotu grāmatu «Model-Driven Domain Analysis and Software Development: Architectures and Functions». Sanāksmes laikā profesors Jānis Osis un docente Ērika Asniņa stāstīs par tēmu «MDA un MDSD attīstības perspektīvas un problēmas».

Vadošā starptautiskā ASV izdevējkompānija «IGI Global», kas specializējas augstas kvalitātes IT jomas pētījumu publicēšanā, sagatavojusi izdošanai RTU pētnieku – profesora J. Oša un docentes Ē. Asniņas – sastādītu grāmatu «Model-Driven Domain Analysis and Software Development: Architectures and Functions». Grāmatā izklāstīts, kā efektīvi identificēt reālās pasaules problēmas, kas jāatrisina ar programmatūras palīdzību un kā radīt piemērotu programmatūru.

Zinātniskā sanāksme notiks 8. decembrī, plkst. 16.15 Datorzinātnes un Informācijas Tehnoloģijas fakultātes 512. auditorijā, Meža ielā 1, 3. korpusā.

RTU Informācijas centrs

2. decembris, 2010 plkst. 11:22