DITF dekānam pasniegta Izglītības un zinātnes ministrijas balva

27. septembris, 2010

Lai pateiktos par izcilu darbu un ieguldījumu jauno zinātnieku sagatavošanā, Izglītības un zinātnes ministrija pasniegusi balvu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes dekānam profesoram Jānim Grundspeņķim.

27.09.2010.

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) balva 2010. gadā Latvijas izcilākajiem izglītības un zinātnes darbiniekiem tika pasniegta, sestdien, 25.septembrī, nedēļu pirms Skolotāju dienas. Kopumā balvas saņēma 30 izcilākie šī gada izglītības un zinātnes darbinieki, bet IZM balvai 2010. gadā tika saņemti gandrīz 60 pieteikumi.

Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojums ir veidots ar mērķi izteikt IZM atzinību izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem, lai stiprinātu pedagogu prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.

RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes dekānam Jānim Grundspeņķim 2006. gadā tika piešķirts Goda nosaukums «RTU Gada zinātnieks».

RTU Informācijas centrs

27. septembris, 2010 plkst. 10:43