Darbu atsāk RTU Bērnu universitāte

19. septembris, 2013

Kāpēc ziemā dienas ir īsas? Kā radās zeme? Kāpēc iztvaiko ūdens? Kā rodas sniegs? Uz šiem un daudziem jo daudziem citiem jautājumiem sākumskolas vecuma bērni un viņu vecāki atbildes varēs rast RTU Bērnu universitātes nodarbībās.

Mācības Bērnu universitātē atsāksies 24. septembrī. Eksperimentu darbnīcas bērniem rīko RTU Komunikācijas un mārketinga departaments kopā ar RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļu un ģimenes portālu mammamuntetiem.lv.

Katru mēnesi nodarbībām būs cits temats, atbilstoši tam studenti kopā ar bērniem izpētīs kādu dabas parādību vai zinātnes lauciņu. RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes students Aleksandrs Kalinovskis un viņa domubiedri vienkāršā veidā skaidros mazajiem fizikas likumus un atbildēs uz viņu jautājumiem.Nodarbības notiks reizi nedēļā, un tajās apskatāmās tēmas tiks papildinātas un paskaidrotas ar praktiskiem uzdevumiem un eksperimentiem. RTU Bērnu universitāte ir lieliska vieta, kur sākumskolas bērni vecumā no 7 līdz 9 gadiem var pavadīt brīvo laiku pēc mācībām!

Visas nodarbības ir BEZ MAKSAS! Vietu skaits ierobežots!

Tuvākās nodarbības:

• 24. septembris plkst. 16 – Ievadnodarbība. Kas ir Bērnu universitāte? Kas ir zinātnieks un eksperiments? Vienkārši eksperimenti ar krītošiem objektiem.
  • 1. oktobris plkst. 16 – Dabas «lego» klucīši un eksperimenti ar tiem. No plastilīna un mietiņiem veidosim kristālrežģi.
  • 8. oktobris plkst. 16 – Dažādība mums apkārt. Fizikāli un ķīmiski interesantas, neparastas vielas, no kurām... pagatavosim gļotas!
  • 15. oktobris plkst. 16 – Izmanto spēku! Pētām magnētus un to mijiedarbību ar dažādām vielām.

Vecāki bērnus var pieteikt uz vienu nodarbību vai visām nodarbībām! Katrā nodarbībā tiek apskatīta konkrēta tēma.

Nodarbības notiks Rīgā, Brīvības ielā 40–16 (pagalmā) Gudro Sievu skolā.

Vairāk informācijas: , 67217065, 25665515.

19. septembris, 2013 plkst. 16:08