Darbs Vācijā vasaras brīvlaikā

6. janvāris, 2011

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) informē, ka saskaņā ar vienošanos starp Latvijas Republikas (LR) un Vācijas Federatīvās Republikas (VFR) valdībām Latvijas augstskolu dienas nodaļas studentiem tiek piedāvāta iespēja vasaras brīvlaikā (līdz 3 mēnešiem) strādāt Vācijā.

06.01.2011.

Konkursa veiksmīgas izturēšanas rezultātā netiek garantēts darbs, bet tikai iespēja oficiāli pieteikties darbam vasarā caur Vācijas Nodarbinātības dienestu.

Studenti pēc savas izvēles var pretendēt uz darbu lauksaimniecībā, rūpniecībā, restorānu un viesnīcu servisā, kā arī apkalpojošā sfērā.

Prasības pretendentiem:

• vecums 18–35 gadi;
  • labas vācu valodas zināšanas, lai varētu saprasties ar darba devēju un veikt uzticētos pienākumus;
  • pēc vasaras brīvdienām jāturpina studijas universitātē.

Iepriekšējā darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikties var arī tie studenti, kas šajā programmā piedalījušies agrāk un kuriem jau ir zināms darba devējs.

Pieteikuma dokumenti (vācu valodā):

• CV (vācu val.);
  • īsa motivācijas vēstule (vācu val.);
  • ja ir, tad apstiprinājums no darba devēja Vācijā par gatavību nodrošināt darba vietu (ar norādītu laiku un studenta vārdu, uzvārdu). Apstiprinājums var būt atsūtīts pa faksu vai e-pastu.

Vēlams (bet nav obligāti) iesniegt arī vācu valodas zināšanas apstiprinošus dokumentus.

Pieteikšanās un sīkāka informācija līdz 2011. gada 21. janvārim:
RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā, Kaļķu ielā 1, 307. telpā
tālr. 67089021; e-pasts:

6. janvāris, 2011 plkst. 16:09