DAAD stipendijas studijām Vācijā 2014./2015. akadēmiskajā gadā

10. septembris, 2013

2014./2015. mācību gadam Vācijas Akadēmiskais apmaiņas dienests (DAAD) atkal piedāvā dažādas stipendiju programmas studijām Vācijā.

Bakalauraun maģistra studenti no Latvijas var pieteikties stipendijai dalībai Vācijas augstskolu vasaras kursos. Jebkuras nozares bakalaura vai maģistra absolventiem (vai pēdēja kursa studentiem) ar labām vācu vai angļu valodas zināšanām ir iespējas pretendēt uz maģistra studiju stipendijām. Mākslas, mūzikas un arhitektūras studentiem, kas pabeiguši izglītību Latvijā, tiek piedāvātas stipendijas talākām studijām Vācijā.

Papildusstudiju stipendijām, DAAD piedāvā arī stipendijas doktorantiem, jaunajiem zinātniekiem, augstskolu pasniedzējiem un zinātniekiem, kurus interesē pētniecības darbs Vācijā vai studiju braucieni uz Vāciju.

Sīkākainformācija par atsevišķām programmām, pieteikšanās kārtību un citām finansiālā atbalsta iespējām atrodama DAAD Informācijas centrā Rīgā vai DAAD stipendiju datu bāzē.

DAAD

10. septembris, 2013 plkst. 15:16