Cēsu filiālē notiks lekcija par Eiropas Kodolpētniecības aģentūru

21. marts, 2019
Foto: CERN

Piektdien, 22. martā, plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3 ar lekciju «Eiropas Kodolpētniecības centrs (CERN) un Latvija – mūsu iespējas» uzstāsies RTU Augstas enerģijas daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju centra direktors un CERN zinātniskais līdzstrādnieks profesors Toms Torims. Lekcijas tiešraide būs skatāma pārējās RTU filiālēs Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī.

T. Torims stāstīs par Eiropas Kodolpētniecības centru, tā funkcijām, uzdevumiem un sabiedrības ieguvumiem no šāda centra. Profesors skaidros, kādēļ Latvija vēlas pievienoties CERN, kā kļūt par centra asociēto dalībvalsti, kā arī pastāstīs par aktuālajiem projektiem, darba un mācību iespējām CERN studentiem un skolēniem un iezīmēs Eiropas Kodolpētniecības centra nākotnes ieceres un projektus.

Pēc lekcijas sekos video pieslēgšanās CERN, kurā RTU doktorants Artūrs Ivanovs pastāstīs par savu darbu CERN.

Līgums pieteikties vieslekcijai, aizpildot pieteikuma anketu.

Pasākuma laikā tiks fotografēts, uzņemtos attēlus RTU Cēsu filiāle var izmantot publicitātei.

Papildu informācija: Jānis Naglis, tālr. 64119003,

RTU Sabiedrisko attiecību departaments