Čehijas Republikas valdības stipendijas čehu valodas vasaras kursiem

14. janvāris, 2014

Čehijas Republikas valdība piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam trīs stipendijas dalībai čehu valodas un kultūras vasaras kursos 2014. gada vasarā.

• Divas stipendijas dalībai Prāgas Kārļa universitātes organizētajos kursos, kas notiks no 2014. gada 25. jūlija līdz 22. augustam Prāgā.
  • Vienu stipendiju Rietumčehijas Universitātes organizētajos kursos, kas notiks no 2014. gada 7. līdz 25. jūlijam Pilzenē.

Stipendija sedz izdevumus par mācībām, apmešanos, ēdināšanu un ekskursijām, kuras organizē kursus rīkojošā augstskola. Netiek izmaksāta kabatas nauda un segts brauciens uz Čehiju un no Čehijas. Ieteicams noslēgt ceļojuma apdrošināšanu.

Tā kā katru gadu uz šo stipendiju piesakās krietni vairāk kandidātu, nevis trīs (Latvijas studentiem šogad paredzētas trīs vietas), VIAA rīko pārrunas ar kandidātiem. Laiks, kad tās notiks, tiks paziņots katram kandidātam individuāli.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2014. gada 10. marts.

Papildu informācija.

14. janvāris, 2014 plkst. 12:52