Būvniecības inženierzinātņu fakultātes transportbūvju studenti iegūst otro vietu starptautiskā olimpiādē

26. septembris, 2018
No kreisās: komandas vadītājs docents Viktors Haritonovs, Romāns Kornišovs, Juris Latišs un Kristaps Maneks

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes bakalaura profesionālās studiju programmas «Transportbūves» 4. kursa studentu komanda – Romāns Kornišovs, Kristaps Maneks un Juris Latišs –  ieguva otro vietu 3. starptautiskajā transportbūvju studentu olimpiādē, kas norisinājās Minskā, Baltkrievijā.

Olimpiādē studenti sacentās zināšanās un prasmēs dažādos jautājumos, kas saistīti ar satiksmes organizāciju, ceļa seguma projektēšanu, ceļu būvmateriāliem, tehnoloģijām un saistītiem tematiem. Olimpiādes gaitā dalībnieka veica arī mērījumus reālos lauka apstākļos.

Sacensību pirmajā vietā ierindojās Brestas Valsts tehniskā universitāte no Baltkrievijas, trešajā – Baltkrievijas Nacionālā tehniskā universitāte, ceturtajā Tadeuša Kostjuško Krakovas politehniskā universitāte no Polijas, bet piektajā – Tallinas tehnoloģiskā universitāte. Pavisam olimpiādē piedalījās deviņas komandas un katrā komandā bija trīs dalībnieki. Olimpiāde norisinājās no 12. līdz 14. septembrim Minskā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

26. septembris, 2018 plkst. 9:21