Būvniecības inženierzinātņu fakultātes absolvente saņem Valsts zemes dienesta atzinību par studiju noslēguma darbu

13. novembris, 2017
Foto: vzd.gov.lv

Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes absolventes Zanes Atstājas maģistra darbs «Sentinel satelītu datu izmantošana zemes lietojuma noteikšanai» augsti novērtēts Valsts zemes dienesta izsludinātajā konkursā «Augstākās izglītības iestāžu studiju noslēguma labākie darbi.» Darba autore svinīgā ceremonijā saņēma atzinības rakstu un apbalvojumu kategorijā «Labākais maģistra darbs».

Apbalvojums Zanei piešķirts par analītisku tālizpētes datu izmantošanas iespēju izvērtējumu zemes lietošanas veidu noteikšanai.

Zane šogad absolvēja Būvniecības inženierzinātņu fakultātes maģistra profesionālo studiju programmu «Ģeomātika».

Kopumā konkursam tika iesniegti 25 studiju noslēguma darbi no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes. Septiņi no tiem bija diplomdarbi, deviņi bakalaura darbi un deviņi maģistra darbi.

Svinīgais konkursa laureātu apbalvošanas pasākums notika 10. novembrī.

Papildu informācija par konkursu

RTU Sabiedrisko attiecību departaments