Atvērta pieteikšanās «Produktu attīstības programmai»

16. augusts, 2023
.
.
.

Līdz 10. septembrim jebkura līmeņa studentu komanda ar konkrētu ideju, kurai jau radīts alfa prototips, tas ir, vismaz detalizētas skices, aicināta pieteikties dalībai «Produktu attīstības programmā» (PAP) un saņemt finansiālu un mentoru atbalstu prototipa attīstībai. Komandā ir jābūt vismaz vienam RTU studentam. 

Pieteikties. 

PAP ir trīs mēnešus ilgas apmācības, kuru laikā uzņemtās RTU studentu komandas apgūst ideju prototipēšanu, produktu tehnoloģiju pārnesi, inovācijas un to rezultātu komercializāciju, kā arī pilnveido uzņēmējspēju individuālā un komandas līmenī. Komandām tiek nodrošināta atbalsta ekosistēma veiksmīgākai prototipēšanai, tas ir, apmācības un mentoru atbalsts, kā arī ir iespējams pretendēt uz granta finansējumu prototipa attīstībai (līdz 2596 eiro) un stipendiju. Sezonas noslēgumā komandas prezentē apmācību laikā radītos un pilnveidotos prototipus. 

Šajā sezonā programmas darba valoda būs angļu.

PAP dalībnieki līdz šim attīstījuši virkni dažādu inovāciju – gan tehnoloģiski sarežģītus risinājumus, gan nosacīti vienkāršas, taču cilvēka ikdienai un ērtībai ļoti aktuālas lietas.

PAP ir viena no RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas īstenotās vērienīgās programmas «RTU Studentu inovāciju granti» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/21/A/005 ) aktivitātēm.
 

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

16. augusts, 2023 plkst. 9:53

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi