Atklāts Nozaru vācu valodas mācību centrs

23. aprīlis, 2010

Ceturtdien, piedaloties Vācijas vēstniecības pagaidu pilnvarotajai lietvedei Margitai Hēberlei, RTU rektoram Ivaram Knētam un LU rektoram Mārcim Auziņam, Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja telpās Rīgas Tehniskajā universitātē atklāts Nozaru vācu valodas mācību centrs, kurā pieejamas grāmatas, periodiskie izdevumi un multimediji specializētās vācu valodas apguvei.

23.04.2010.  Skatīt galeriju

atklasana.jpgNozaru vācu valodas mācību centrs ir paredzēts visiem, kas interesējas par vācu valodas pielietojumu dažādās nozarēs. Centrā lasītāju rīcībā ir plašs vācu valodas vārdnīcu klāsts, enciklopēdijas, kā arī grāmatas vācu valodas terminoloģijas apguvei dažādās nozarēs - valodniecībā, medicīnā, ekonomikā, tiesību zinātnē un tehniskajās zinātnes. Grāmatu krājumu papildina literatūra par Latvijas un Vācijas kultūru, vēsturi, kā arī abu valstu attiecībām. Centrā pieejams dators informācijas meklēšanai un printeris.

Centra izveides nolūks ir veicināt specializētās vācu valodas apguvi un stiprināt sadarbību starp Latvijas un Vācijas zinātniekiem un studentiem.

Centrs būs atvērts otrdienās no plkst. 10 līdz 14 un trešdienās no plkst. 15 līdz 19.

Nozaru vācu valodas mācību centra izveidi finansēja vairāki Rotari klubi: Rotary Club Bochum-Rechen, Rotary International un Rotary Clubs Riga Hansa, Auxerre/Francija.

RTU Informācijas centrs

23. aprīlis, 2010 plkst. 9:29