Atklāts konkurss «Ideju kauss 2010»

14. jūnijs, 2010

Otrdien, 15. jūnijā, preses konferencē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar rīkotājpartneri – Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu atklāja jau ceturto inovatīvo biznesa plānu konkursu «Ideju kauss 2010». Lai gūtu atbalstu biznesa ideju īstenošanai, šogad biznesa idejas LIAA konkursam jāiesniedz līdz 31. jūlijam.

15.06.2010.  Skatīt galeriju

Preses konferencē piedalījās LIAA direktors Andris Ozols un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Ivars Knēts, inovatīvo biznesa ideju konkursa «Ideju kauss» kompetences partnera biedrības «Līdere» valdes priekšsēdētāja Aiva Vīksna, kā arī ar savu veiksmes stāstu biznesa uzsākšanā iepazīstināja iepriekšējā gada konkursa «Ideju kauss» fināliste Zane Lase-Lasmane.

Inovatīvo biznesa plānu konkursa «Ideju kauss 2010» ietvaros jebkurš pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs var iesniegt savu biznesa ideju profesionāļu žūrijai, saņemt tās novērtējumu un uzvaras gadījumā iegūt balvu savas idejas īstenošanai.

Sākot no šā gada 15. jūnija, ikviens interesents papildu informācijas iegūšanai ir aicināts apmeklēt Ideju kausa 2010 mājaslapu .

Konkurss «Ideju kauss» norisināsies divās kārtās. Labākās biznesa idejas tiks virzītas konkursa 2. kārtai, kuras dalībniekiem būs iespēja apmeklēt izglītojošus biznesa vadībai veltītus seminārus, kā arī saņemt individuālas konsultācijas biznesa plāna izstrādei.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti konkursa noslēguma pasākumā 6. oktobrī.

Šogad konkursa naudas balvu fonds ir 10 000 latu. Pirmās vietas ieguvējs saņems 5000 latu, 2. vietas ieguvējs – 3000 latu, 3. vietas ieguvējs – 1000 latu. Pirmo reizi konkursa vēsturē tiks nominēta «Inovatīva eko-inovācijas ideja», un šīs nominācijas ieguvējs saņems 1000 latu. Īpašas simpātiju balvas piešķirs arī SIA «Valodu centrs Multilingua», SIA «Lursoft», Rīgas Biznesa skola, Nodarbinātības valsts aģentūra, piedzīvojumu organizācija «Lūzumpunkts», SIA «ISIC.lv» u. c.

Ideju kauss ir biznesa ideju konkurss, kas dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam īstenot savu biznesa ideju un iegūt biznesa sākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas atkopšanos un izaugsmi.

ik_2010_atbalstitaji.pngInovatīvo biznesa plānu konkurss «Ideju kauss» šogad norisināsies jau ceturto gadu. Konkursu organizē v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu. Tas tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta «Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma» ietvaros, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

RTU informācijas centrs

14. jūnijs, 2010 plkst. 10:18