«Atbalsts RTU maģistra studiju programmu īstenošanai II»

26. septembris, 2011

Izglītības un zinātnes ministrija ir apstiprinājusi iesniegto otro kārtu ESF projektam «Atbalsts RTU maģistra studiju programmu īstenošanai II», vienošanās parakstīšana notiks septembra pēdējā nedēļā. Projekta Nr. 2011/0021/1DP/1.1.2.1.1/11/IPIA/VIAA/002.

Projekta  prioritāro virzienu maģistra studiju programmās studējošie konkursa kārtībā saņems stipendiju, kuras apmērs 300,00 latu mēnesī. Uz otrās kārtas ESF stipendijām var pretendēt tie maģistrantūras studenti, kuriem nav piešķirta stipendija pirmajā kārtā. ESF mērķstipendiju nolikums, pieteikuma iesniegums un prioritāro virzienu programmu saraksts paliek nemainīgs. Rīkojums par kvotu sadali prioritāro virzienu programmām tiks izveidots pēc vienošanās parakstīšanas, ievērojot proporcijas starp aktīvo studējošo skaitu programmā un ESF stipendiju skaitu, atbilstoši finansēšanas plānam.

Lai pieteiktos ESF maģistrantūras otrās kārtas mērķstipendijas saņemšanai, aizpildīts pieteikuma iesniegums vai iepriekš iesniegtais iesniegums ir jāiesniedz vai atbilstoši jāpārreģistrē (norādot uz pieteikuma: 1) ESF maģistru mērķstipendijas otrā kārta; 2) datums un paraksts; 3) piereģistrēt reģistrācijas žurnālā) savas fakultātes lietvedībā līdz 2011. gada 29. septembrim plkst. 12.

Neaizmirstiet piereģistrēt savu iesniegumu reģistrācijas žurnāla!

Pieteikuma iesniegums pieejams ŠEIT.

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības:
Studiju organizācijas nodaļas vadītāja Anita Šlihte
Kaļķu ielā 1–125. kabinetā