ASV vēstniecība izsludina zinātnes un tehnoloģiju programmas stipendiju konkursu

1. februāris, 2010

ASV vēstniecība sadarbībā ar ASV Valsts departamenta Izglītības un kultūras lietu biroju un Starptautiskās Izglītības institūtu izsludinājusi konkursu uz Fulbraita zinātnes un tehnoloģiju programmas stipendijām doktorantiem 2011./2012. mācību gadam.

01.02.2010.

Fulbraita zinātnes un tehnoloģiju programmas stipendija tiek piešķirtadoktorantūras studijām zinātnē, tehnoloģijās vai inženierzinātnēsvadošajās ASV universitātēs šajās nozarēs.

Studenti, kas saņems šīs stipendijas, tiks uzņemti doktorantūrasprogrammās ASV universitātēs 2011./1012. akadēmiskajā gadā. Stipendiju iespējams saņemt līdz pat trīs gadu studijām. Sīkāka informācija par programmu un pieteikšanās noteikumiempieejama ASV vēstniecības mājaslapā.

Pretendentiem uz stipendiju jābūt oficiāli reģistrētiem Latvijasiedzīvotājiem ar Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un līdz 2011. gada1. augustam jābūt ieguvušiem bakalaura grādu. Pretendentiem labijāpārvalda angļu valoda – TOEFL (vai līdzvērtīga) testa rezultātam jābūt vismaz 580 punktu.

Pieteikšanās termiņš ir 2010. gada 1. jūnijs.

1. februāris, 2010 plkst. 15:20