AS «Grindeks» pārstāvis: RTU ir sevi pierādījusi

10. decembris, 2010

AS «Grindeks» aktīvo farmaceitisko vielu biznesa struktūras direktors Andris Jegorovs intervijā žurnālam «Ir» kā vienu no faktoriem, kas ļauj ticēt, ka uzņēmumam izdosies kļūt par vērā ņemamu Eiropas līmeņa tirgus spēlētāju, min faktu, ka Latvijā ir «spēcīgs Organiskās sintēzes institūts un RTU».

10.12.2010.

Eksporta un inovāciju balvas ieguvējs kategorijā «Latvijas eksporta čempions» – uzņēmums «Grindeks» sapņo kļūt par vērā ņemamu Eiropas līmeņa spēlētāju. «Mēs  izstrādājam produktu no sākuma līdz galam, mums ir analītika, tehnoloģijas, spēcīgs Organiskās sintēzes institūts un RTU, kas ne reizi vien ir pierādījuši, ka spēj izstrādāt patentējamas tehnoloģijas,» stāsta A. Jegorovs. «Es ticu, ka mēs to varam.»

A/S «Grindeks» sadarbojas ar RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāti.

Pilna žurnāla «Ir» publikācija (09.12.2010.). 2.67 Mb

Eksporta un inovāciju balvu jau sesto gadu pasniedz Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Balvas pasniegšana šogad notika 9. decembrī.

Kā ziņo LETA, farmācijas kompānija AS «Grindeks» ir ieguvusi «Eksporta čempiona» titulu, balvu 9. decembrī Valsts prezidents Valdis Zatlers pasniedza uzņēmuma akcionāram Kirovam Lipmanam. AS «Grindeks» balvai sākotnēji tika izvirzīts kategorijā «Eksportspējīgākais komersants» lielo un vidējo komercsabiedrību grupā. Titulam «Eksporta čempions» uzņēmumu izvirzīja žūrija, izvērtējot lielākos eksportētājus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

RTU Informācijas centrs

10. decembris, 2010 plkst. 12:05